Dugotrajna menustruacija posle rekiretaze

Fetyyy

postovani
Nakon rekiretze koja je uradena 25.09.2015 dobila sam ocekivanu menustruaciju 25.10.2015 koja je 5 dana bila obilna nakon toga dan- dva nije nista bilo zatim nakon toga pojavio se braon roskasti iscjedak kad se obrisem ,ne toliko obilan ali traje vec 11. dan od pocetka menustruacije.Taj iscjedak roskasti povlacio se polako ali ga ima malo u tragovima. Imamm li razloga za brigu Inace i prije kiretaze sam imala obilne i dutrajne menustruacije koje znaju potrajat i po 10 dana,al pretezno traje 7 dana.Imam 32 god.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koji je razlog kiretaže i rekiretaže bio? Što je došao PHD nalaz?

Fetyyy

Razlog kiretze je bio Missed ab. koji se desio u 8 sedmici trudnoce.A rekiretza je uradena zato sto je kao ostalo sadrzaja u materici krvi,sluzi ili sta vec.A PHD nalaz nakon rekiretze je glasio:Patohistološka dijagnoza: Particuale deciduae precipuae necroticae et inflammatae. Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je normalno s obzirom da ste dva puta kiretirani.