duzina trudnoce

kl2

Poštovani,

molim Vas da mi odgovorite prema vašoj procijeni koji bi ovo bio tjedan trudnoće http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hph...3400_577751908903516_502453958_n.jpg

Unaprijed puno zahvaljujem na odgovoru!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne mogu vidjeti mjere ploda, slika je nejasna.
Napišite mi vrijednost CRL-a.

noemi0209

Poštovani,

Na uzv-u sam bila 5.1.2015. g uredni otkucaji srca crl 8,2 mm trudnoća 6 + 5, jučer dakle 20.1.2015. sam bila na kontroli rekli su mi da je sve uredu dakle po meni bi to trebala biti trudnoća 8+6 crl 14,77 mm sad gledam tablice vrijednosti ne bi li to bila vrijednost za 8+0 tj da li je veličina bebe premala, doktor mi nije tako nešto spomenu , molim vas za hitnost jer sam zabrinuta.

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vidim problem kod vas. Ne zanesu sve žene u isto vrijeme, niti se oplođeni zametak kod svih ugnijezdi u isto vrijeme. Kod svih žena ciklus nije isti u trajanju, niti softweri koje ima UZV aparat u sebi nisu isti. Od tud te razlike. Ako je plod živ, zašto tražite problem tamo gdje ga nema i gurate se u materiju koju ne poznate. Smirite se , pred vama je još dosta vremena do kraja trudnoće. Sretno.