gasovi u stomaku

majamaja9

Postovani vrlo cesto mi se desava da nakon odnosa osetim kao nadutost u stomaku i gasove,slicne simtome kao kad imamo dijareju.u toku odnosa je sve u redu ali posle nekoliko sati osetim ovo.sta to moze da bude ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom nije vezano uz ginekološki sustav.

majamaja9

znaci mislite da nema veze sa odnose? zasto onda mi se to javlja uvek kad imam odnos a ne drugi put? cak osecam kako macninu u stomaku kad imam te gasove,bas sam zabrinuta a nemam koga da pitam zato molim vas za neki savet ako imate sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ovako zaista ne mogu znati ni približno.
Savjetujem pregled i uzv.