hitna kontracepcija

nemamime1

Postovani,
ginekolog mi je prepisao Duphaston tablete za odgodu menstuacije koje sada trosim,u tom razdoblju dok ih trosim,imala sam nezasticen spolni odnos,mogu li pored duphastona uzeti hitnu kontracepciju?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete, svakako.

ana5ru

Postovana doktorice, popila sam yaz pilule kao hitnu kontracepciju u 20 h, u 5 sati ujutro me probudila mucnina i malo sam povracala. Sad u 8 ujutro moram popiti iduce 3, pa me zanima dali je to u redu ili mi ne vrijede oue prve t
ri. Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ana, vrijede popijene. Dobro ste postupili. Danas postoje i preparati kod kojih se popije samo jedna tableta.