HITNO! Pilula za dan poslije ili ne?

brizna

Postovani,

Vise od godinu dana sam uzimala yasmin tablete no posto sam prekinula s deckom prestala sam ih piti. Zadnju sam popila 1.3. Sinoc smo se pomirili i imali odnos 6-7 puta bez primjene kontracepcije. Nije ejakulirao u mene ali me svejedno strah da bi mogla ostati trudna. Negdje sam procitala da je zena iznimno plodna kratko nakon sto pretane s tabletama pa bi vas molila za vase misljenje i za savjet. Razmisljam da li da odem traziti tabletu za dan poslije (nikad prije je nisam uzela) pa vas molim da mi odgovorite dok mi je jos na vrijeme.
Unaprijed zahvaljujem

Cybermed Info

Poštovana,

Molimo Vas da pitanje postavite u okviru foruma Kontracepcija koji se nalazi na url adresi:
http://www.cybermed.hr/index.php/...jente/bolesti_i_stanja/kontracepcija

S poštovanjem,

Cybermed Info