hpv

zrinka

bok.imam 25 god i vec 3,4god se lijecim od hpv.isla sam na sve moguce terapije ,i ove god 3 puta za redom papa mi je dobar,osim sto imam upale.da li je moguce da sam se uspjela izljeciti inace pijem konracepcijske pilule diane35,da li su oni mozda pomogli da se povuce hpv,napominjem da sam imala cin 1,2,te 3 .ne znam na koju foru se je povukao hpv i cin.hvala

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Zrinka,
na ovom forumu više puta sam opširno odgovarao na pitanja slična ovom pa Vas molim da konzultuirate te odgovore. Ukoliko i dalje bude pitanja, javite se. Što se Diane 35 tiče, ne vjerujem da su pomogli u eradikaciji HPV-a.