Iritacije i crvenilo

Niko0616

Poštovani, momak mi se pozalio na pojavu crvenila i tockica dan nakon zadnjeg odnosa. Stvar je u tome da prije dva tjedna kad smo imali predzadnji odnos nije bilo nikakvih problema. Kolika je vjerojatnost da je stvarno nesto vise osim iritacije prouzrokovane grubljim dlačicama? Ja nikad nisam imala nikakvih ginekoloskih problema po pitanju bolesti i vjerujem da ukoliko je stvarno nesto drugo, da bi se pojavilo jos prije dva tjedna

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema opisu moguće da se radi o gljivicama. Gljivice su normalan stanovnik ljudskog organizma i tek ukoliko se razmnože više od uobičajenog mogu uzrokovati simptome. To nije nužno povezano sa spolnim odnosom. Preporučam neku od antimikotičkih krema.