izostanak mjesecnice kod dojenja

iva98

postovani pozdrav imam bebu staru 8 i pol mjeseci koju dojim.Prosli mjesec a i ovaj sad je izostala mjesecnica odnosa nije bilo .Da li se trebam dodatno zabrinuti,imam grceve koji prate svaki podoj i u iscekivanju sam mjesecnice.Što mi je ciniti ZABRINUTA Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za zabrinutost. Dokle god dojite postoji mogućnost da ne nastupi menstruacija. Nemoguće je procijeniti kada će kod dojilja doći do menstruacije.