Izraslina na preponama

ivanahorvat77

Postovani,
Naime prije 6 dana mi se pojavio jedan cvor, neka izraslina u obliku dva graska mozda.. Pojavio se na preponama, ubiti negdje nasuport zenskog spolnog organa, znaci sa unutarnje strane noge.. Kada bolje pogledam i malo zategnem kozu vidi se malo modro skroz, malo boli na dodir..Zanima me sta bi to moglo biti? Hvala vam..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno se radi o povećanom limfnom čvoru kao rezultat lokalizirane upale u maloj zdjelici, ili rodnici, ili na vanjskom spolovilu.