Izrasline na vagini

Asiar

Postovani, prije 7 dana sam osjetila par izraslina na i oko vagine . Pokusala sam da svako vece ocistim sa kantarionovim uljem medjutim sad se znatno prosirilo. Izrasline su poput mladeza( vise u obliku zrna rize) nisu bolni niti crveni, dok drugi izgledaju kao mladezi uz samu kozu. Sta Vi misite o cemu se radi? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da što prije posjetite liječnika. Moguće da se radi o kondilomima uzrokovanim infekcijom HPV virusom.