je li moguca trudnoca

shakira1

jako sam zabrinuta. pokusala sam stupiti u odnos sa deckom, ali nam je u vodi bilo nezgodno. nisam nista osjetila i on je imao kondom, ali ne znam je li ga pravilno navukao. ne znam gdje je svrsio. imala sam menstruaciju i apsolutno sve upucuje na to da ne mogu biti trudna, ali sam svejedno u panici. nemam s kim ovo podjelit. vjerojatno sam se samo prepala, ali...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste imali menstruaciju ne radi se o trudnoći.

shakira1

hvala puno

shakira1

jer citala sam da se moze zatrudnjeti i za vrijeme menstruacije(bio mi je prvi dan). internetska medicina....

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

picolina12

mensturacija mi zadnji 5 mjeseci uvijek ranije dodje ,zadnja menstuacija je bila 17.8 medjutim 6.9 sam dobila simptome kao menstuacije ali mi se ukazao smedji iscjedak,odnos sa deckom sam imala bez zastite vise puta pa me zanima da li je moguca trudnoca,grudi su mi dosta vece , stalna glavobolja,promjena raspolozenja,muka bol u krstima/krizima,smedji iscjedak u ova dva dana je bio oskudan hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa svakako postoji. Ako vam kasni napravite test.