Kasni menstruacija

Miloca991

Postovani, imala sam menstruaciju prosli mesec 6.11. sada 16.11 jos uvek je nemam. Imala sam odnos gde je verenik evakuiraio u mene i to je bilo poslednjeg dana ciklusa. Prosli mesec sam dobila na 35 dan, sada 40 dan, jos uvek je nema. Uradila sam jutros treci test i bio je negativan. Imam sintome, nadutost grudi, bol u stomaku i ledjima. Veoma sam zabrinuta jer testovi nista ne pokazuju.
Hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je test negativan vjerojatno se ne radi o trudnoći. Obzirom na neredovite cikluse savjetujem pregled.