Kasnjenje menstruacije

Tanja1111

Postovani doktore,posle menstruacije sam ustupila prvi put u odnos sa deckom,bez zastite,ali nije svrsio u meni,vec je izvadio iz mene i svrsio...nisam dobila menstruaciju,a trebala sam pocetkom ovog mjeseca,a osjecam neku napuhanost u stomaku i imam grceve,ali nisu mi grudi natekle,bojim se da nisam trudna...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite test.

kbc

Poštovani,

Djevojci mi kasni menstruacija nekoliko dana, a imali smo nezaštićen odnos tijekom plodnih dana.
no, djevojka mi je za doček Nove popila nekoliko čaša žestokog pića. je li to može imati eventualne posljedice ako je došlo do trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće smetati. Neka napravi test.

kbc

Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

mash

Postovanje, imala sam prvi spolni odnos prije neka 3-4 mjeseca, zasticen naravno i partner je izvadio 5 minuta ranije. Poslije toga sam imala menstruacije, redovne, svako 28 dana. Ovaj mjesec sam trebala dobiti 25.07., medjutim jos nisam. Nismo imali spolne odnose od tog prvog puta, imamo petting ali nista vise. Tokom jula vozila sam biciklo otprilike svaki dan, po 2-3 sata i imala sam par stresnih situacija. Sta je razlog i ima li brige o trudnoci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće.