Kašnjenje menstruacije

Lorylory

Poštovani, bila sam kod ginekologa jer sam prije dva tjedna imala lagano krvarenje rekao je da je moguće da je ovulacijsko! Dao mi geonestin vaginalete! Nakon četvrte krvarenje je prestalo! Prije tri dana sam trebala dobiti mjesecnicu ali je nema, povremeno me boli trbuh i glava. Još uvijek dojim več dvije godine!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko Vam kasni menstruacija preporučam da napravite test na trudnoću.

QuinnA

Poštovani,

zadnju menstruaciju dobila sam 28.10., no sada mi kasni 5 dana.
Tokom menstruacije imala sam kratki nezaštićeni spolni odnos s time da je dečko nakon kraćeg vremena stavio kondom i nastavili smo tako. Nakon toga sam imala još par zaštićenih odnosa. Međutim, nakon odnosa, imala sam problema s učestalim nagonom na mokrenje koje se povuklo.
Zanima me da li je moguća trudnoća?
Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom teško da se radi o trudnoći (budući da ste koristili zaštitu), no obzirom da menstruacija kasni treba misliti i na tu mogućnost. Savjetujem da učinite test.

QuinnA

Jutros sam napravila test na trudnoću i bio je negativan.

Ivo Balenović, dr. med.

Onda se sigurno ne radi o trudnoći. Razlozi kašnjenja menstruacije su mnogobrojni, a na prvom mjestu su oni psihičke prirode - stres.