klindamicin

veljaca

Postovani,
Buduci da skoro svaki put nakon odnosa dobijem upalu mjehura ili uretre, pokusavam pronaci put da se toga rijesim. Naime, zadnjih nekoliko puta mazem spolovilo vaginalnom klindamicin kremom nakon odnosa (frekvencija odnosa u prosjeku-4 mjesecno) i evo nisam dobila upalu, ne osjecam zarenje, nema edema, ali ima li to uopce veze sa kremom ili je slucajno i ima li takvo koristenje kreme neke nezeljene efekte.
Unaprijed hvala.

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
iako pomaže, nekako nisam sretan s takvom samopomoći. Molio bih da zajedno sa Vašim ginekologom pokušate pronaći bolji put do eliminacije Vaših tegoba.