Kontracepcija u perimenopauzi zbog alopecije

ANA2016

Poštovani,
Molim Vas za savjet.Imam 45 god i već dvije godine zbog androgenetske alopecije koristim Diane 35 koje su pomogle u zaustavljanju ispadanja kose.. Iako nemam simptome perimenopauze i krvarenja su uredna ginekolog misli da bi zbog svojih godina trebala preći na Trisequens tablete, a dermatolog preporuča nastavak terapije s Diane 35. Mene zanima obzirom da mi terapija s Diane 35 pomaže dali mogu nastaviti sa njom do menopauze ili to nije preporučljivo obzirom na moju dob?
LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete uz dodatnu obradu i uz velike mjere opreza nastaviti s Dianama 35.