maternica

maja

imam 25g.i nemam mens.a imam simptome.papa test ok,kromosomi ok,
hormoni ok maternica ne razvijena i rodnica kratka za 3 cm.
potrebna laparoskopija.molim vas da mi pomognete hoću li moć na bilo koji
način ostati trudna.razvijena am nema muš.hor.visoka172cm težina 55kg.grudi ok bokovi ok.

dr. Miro Šimun Alebić, spec.gin.

Maja, bilo kakav odgovor na Vaš upit ovim putem bi bio neozbiljan. Pričekajte rezultate laparoskopije i definitivnu dijagnozu Vašeg stanja.