Menstruacija kasni

marko1907

Postovani doktore. Imao sam odnos sa djevojkom sa zastitom 2 dan za vrijeme menstruacije,kasnije jos par puta ali uvijek s kondomom i uvijek sam ejakuilrao van nje,nikad unutra.Menstruacija joj kasni vec 4 dana jer je prosli mjesec dobila 1 u mjesecu.Grudi joj nisu nabrekle kao i inace pred menstruaciju i ne bole je,ima iscjedak bijele boje, te su joj izbili pristici.Postoji li mogucnost da je trudna?
Nadam se brzom odgovoru,hvala Vam unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

Laura Marin

Postovani, imam redoviti ciklus, 30 dana. Menstruacija mi nikad nije kasnila, no ovaj mjesec kasni, 5 dana. Od kraja posljednje menstruacije “aktivno” radimo na zacecu, kroz sve plodne dane. Puno godina smo zajedno i ovo je bilo prvi put da nismo koristili zastitu. S obzirom da mi menstruacija kasni, ponadala sam se trudnoci, no test koji sam radila dan nakon ocekivane menstruacije je negativan. Test sam ponovila i danas, 5. dan kasnjenja, ponovno negativan. Zbunjena sam, nikad mi nije kasnila..a test negativan. Danima osjećam laganu bol u donjem djelu trbuha, kao prije menstruacije. Imam 27 godina. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

kiki02

Dobar dan,
imam 20 godina i redovite menstruacije oduvijek 28-30 dana. Sad mi je 29 dan ciklusa ali nemam ni naznake da cu dobiti, inače imam bolne grudi i napuhanost u donjem dijelu trbuha. Spolne odnose sam imala 16,17,18 dan ciklusa sa kondomom. Sto može biti uzrok?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzorcima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome. Odnos s kondomom svakako nije tome uzrok.

n.jus_

Posljednja menstruacija je bila 29.08-3.09. Imala sam spolni odnos 22.09, inace prvo seksualno iskustvo. Nije bilo ejakulacije, partner je samo par puta usao i izasao, kasnije je stavio kondom, a po kalendaru su mi bili neplodni dani. Menstruacije su mi inace poprilicno redovne. Kasni mi vec 4 dana, imam simptome PMS-a. tj. bolove u grudima, jajnicima i ledjima, nervozna sam i razdrazljiva. Takodjer imam neki bijeli sekret, pa me sve to brine. Pa bih voljela da cujem vase misljenje, da li se radi o trunoci ili samo o PMS. Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.