menstruacija nakon 2-3 tjedna?

Yasmin

02.01. sam dobila menstruaciju koja je bila uobicajena, 18.01. mi se pojavila nekakva sukrvica (jako malo) koje 19. mije bilo da bi danas (20.01.) opet dobila menstruaciju (dakle, 18 dana razmaka).
normalan ciklus mi je 25-27 dana.
pila sam yasmin do prije nekih 4 mjeseca i do sad je sve sa ciklusima bilo u redu.
da li je to mozda zbog ciscenja organizma od hormona ili je moguce da je i na psihickoj bazi (zadnji mjesec mi je bio dosta stresan)?

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
sve od navedenog je mogući uzrok. Za sada bih postupio ekspektativno, dakle pratio bih menstruacije i eventualno napravio UZV VS pregled. Ako se uspostavi regularnost menstruacijskog ciklusa, uz uredan nalaz UZV VS pregleda, nemate razloga za brigu.