menstruacija- slabo krvarenje

kleopatra5544

Pozdrav.. imam policistične jajnike, jedno vrijeme sam pila pilule ali zog akni pa sam prestala s njima. Na pregledu nisam bila 2 godine.Menstruacije su mi uvijek bile redovite i traju svega 3-4 dana, ne krvarim puno.. u zadnja 3 mjeseca sam primjetila da prije menstruacije znam biti jako tjeskobna, ljuta, napeta itd.. i tijekom menstruacije imam mučnine i sad mi traje još krače, dva dana nešto malo krvarim, treći dan još manje, u biti jako slabo u zadnje vrijeme. Inače sam pod stresom ali već duži period i pijem antidepresive i po potrebi za smirenje.. Jel mi možete nešto reći u vezi menstrucije i svega toga što mi se događa u zadnje vrijeme, što prije nije????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu vam ovako na pamet reći ništa. Morate se javiti na pregled i UZV. Ako ste imali pcos tada vjerovatno je poremećaj tu i dalje jer ga niste liječili.

Lionelxxx

Postovani,
Pijem diane 35 od svibnja 2014. i odlucila sam napraviti sada pauzu,menstruacije mi traju 5-6 dana, a ovu sam dobila 28.12. te mi je trajala 5dana,uz to da sam imala nezasticen odnos sada u petak te mi se nakon toga pojavljivaju i dalje slabija krvarenja, kao tockasta. Nisam sigurna sto je u pitanju,u petak sam trebala nastaviti sa novom kutijom, no nisamjer radim sada pauzu. Postoji li mogucnost trudnoce? Hvala unaprijed.
Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće.