Mjesavina tamno smedjeg iscjedka i krvi?

golden92

Postovanje,
Htjela bih znati jel se trebam zzabrinuti u vezi tamnog iscjedka mjesavinom tamne krvi. S obzirom da mi menstr.niakd nije redovna i da kad ju imam, dobijem jake bolove,ovaj put kasni jako mnogo oko mjesec dana, inace do 10 dana, a nemam ni jedan simptom da bi moglo da bbude uskoro,sto nije uobicajeno za mene. Inace imam jake bolove i to cak par dana prije.Samo me zanima dal je ovaj smedji iscjedak zabrinjavajuci, ili je moguca neka infekcija, a spolni odnos sam zadnji put imala 29.11.prosle godine. pa sam isklucila trudnocu. Da samo napomenem da nisam u mogucnosti posjetiti ginekologa iz privatnih razloga iako znam da bi to bilo najbolje.
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati o čemu se radi. Možda pcos, cista na jajniku ili sl.
Morate se javiti na pregled.