Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Moguća trudnoća?


Autor Poruka

Mali Fikus

12.09.2022. 16:05

Poštovani,
Trenutno živim na otoku i liječnik mi nije dostupan pa bih molila za odgovor ovim putem. Naime zadnji odnos sam imala 23.07. , a zadnju menstruaciju sam dobila 14.08. , kraće je trajala i nije bila uobičajena. Sada imam sve simptome trudnoće i upravo sam napravila test, rezultat negativan. Mogu li isključiti trudnoću ili da ponovim test za par dana?

Ivo Balenović, dr. med.

13.09.2022. 16:30

Poštovana, prema svemu što ste naveli trudnoću možete isključiti.

Mali Fikus

13.09.2022. 22:10

Hvala vam na odgovoru.
Još samo da pitam da li je moguće da su simptomi koje imam (mučnina, bolovi u donjem dijelu leđa i trbuhu, bolne grudi) možda posljedica hormonalnog disbalansa? Nikada nisam imala ovakve simptome. Iduću mjesečnicu očekujem danas ili sutra

Mali Fikus

13.09.2022. 22:10

Pošto test nije rađen iz prvog jutarnjeg urina , a i nisam sigurna da li sam ga možda napravila pre rano

Ivo Balenović, dr. med.

16.09.2022. 11:35

Poštovana, ti simptomi su toliko nespecifični da mogu biti uzrokovani mnogočime (probavni trakt, urotrakt, kralježnica), ali nisu posljedica hormonskog disbalansa.