MOGUCA TRUDNOCA?

ZabrinutaMala

Mozda ce zvucati glupo ali procitala sam na drugim forumima pa zato pitam "Da li je moguce da zena/cura ostane u drugom stanju ako je oralno zadovoljavala svog partnera"????? Hvala unapred na odgovoru Postovani happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim vas, kako bi to to bilo moguće.

leptiricaa

Postovani doktore, moja situacija je sljedeca; prije 6ipol mjeseci sam rodila(2 put), prvu mjesecnicu sam dobila kad je beba imala 5ipol mjeseci(24.04.)do bebinog 6mj.iskljucivo sam dojila. Nakon mjesenice nisam primjetila da imam plodne dane u vrijeme kada sam ih imala prije trudnoce, bez obzira na to suzdrzavali smo se od ododnosa nekih 8 dana. 21. Dana ciklusa iimala sam oskudno krvarenje koje je sljedeci dan prestalo ali se javio nekakav iscjedak! Mjesecnicu jos nisam dobila, ciklusi su mi inace bili oko 30, 32 dana prije trudnoce. Jos uvijek dosta cesto dojim, u zadnje vrijeme bebu muce zubici pa preko noci zna i do 4 puta dojiti. Odnose smo prakticirali uz metodu prekinutog snosaja, uprug bi uvijek ejakulirao van rodnice. Sve me ovo jako zbunjuje, nije mi jasan razlog kasnjenja, trudnoca nekako nelogicna...koji je po vasem misljenju moguci razlog tolikog kasnjenja, ipak trudnoca ili nesto drugo?
Srdacan pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.