moguca trudnoca?

Tiki__3

Postovani,

zadnja menstruacija mi je trajala od 14.5. do 19.5., a 4.6. sam imala spolni odnos sa partnerom i on je ejakulirao u mene. Zanima me je li moguce da ostanem trudna?

Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je ciklus redovit šansa je mala.

anonimka1234

Imala sam spolni odnos s partnerom par dana nakon zavrsrtka menstruacije ali jos nisu bili plodni dani. Odnos je bio nezasticer ali je to izgledalo takod a ga je on gurnuo dva puta i to je bilo to. Nije ejakulirao ni nista. Ali zna se desit da mu ona tekucina izlazi tokom odnos. Jel moguce zatrudnit od toga? Kolka.je sansa za trudnocu? Mrnsutruacija mi kasni par dana ali sam imala neke simptome pmsa prije tjedan dana (bolovi u trbuhu)

anonimka1234

I jos mi se zadnjih par dana javio zuckasto smedi iscjedak. Menstruacija mi kasni 5 dana

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani su vjerovatno plodni. No odnos koji ste imali ne bi trebao rezultirati trudnoćom, jer prilikom istog nije bilo ejakulacije.

Poštovani,

ciklusi mi traju gotovo uvijek 26-28 dana. Zadnja menstuacija mi je kasnila i dobila sam ju 32 dan (pretpostavljam od stresa). Ali takvo kašnjenje se dogodi jako rijetko, na godišnjoj razini jednom.
Nezaštićene odnose sam imala 19/20 dan ciklusa sa ejakulacijom. Kolika je vjerojatnost trudnoće s obzirom da mi se je produžio ciklus? Da li da pijem pilulu za dan poslije?

Srdačan pozdrav

martina28

Postovani,
ciklus mi traje oko 29/30 dana.
Posljednja menstruacija bila je 21.10.
1.11. imala sam nezasticeni odnos, nakon kojeg sam popila 5+5 logest pilula. Zanima me jesam li time sprijecila ovulaciju ili ju odgodila buduci da sam ponovno 8.11. imala nezasticeni odnos?
Vec par dana imam simptome menstruacije no jos ju nisam dobila.
Kakve su sanse da sam trudna? Unaprijed zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Miki kad vam je bila zadnja menstruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Martina vjerovatno jeste i dobit ćete valjda menstruaciju. No ta terapija nije stopostotna zaštita kao ni ostale metode postkoitalne kontracepcije.

Zadnja menstruacija je bila 27.10 A sporni odnos jučer,odnosno danas.
Inače je menstruacija redovita 28 dana +-2 dana, izuzev prošli mjesec kada je cikus trajao 32 dana. (25.09-27.10)
Da li je samo teoretski moguća trudnoća?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U teoriji da, u praksi rijetko.