moguca trudnoca

anamarija30

Postovani trebam savjet trbuh mi je jako tvrd gore i sad neznam dali je moguce da sam trudna?. Imala sam menstruaciju 1.3
I trajala je do 6.3 poslje toga sam i mala spolni odnos sa deckom bez zastite.sad ciklus mi traje 28dana. Trbuh mi je tvrd jako

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Vaše pitanje je preopćenito. Za početak se javite obiteljskom liječniku.

Ivke1234567

Pozdrav! Imala sam odnos s deckom bez zastite(prekinuti snosaj) 20.11 i dobila sam dva dana kasnije 22.11 ali to je bilo slabo krvarenje trajalo je samo 2 dana zatim sam dobila 24.12 bilo je isto trajalo je 2 dana od tada osjecam mucnine i glavobolje stalno sam umorna i pojavila mi se neka tamna linija na stomaku,da li je moguce da sam trudna???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ne radi o trudnoći no ipak napravite test.