Moguća trudnoca?

Tea6010

Poštovanje! Spolni odnos sam imala 19.9 što je ujedno i bio moj prvi dan mensturalnog ciklusa i decko je ejakulirao u mene. Menstruacija mi traje inace 7-8 dana što znaci od 19 do 25 datuma. Po kalendaru ovulacija je trebala nastupiti 7.10 ali došla je 2-3 dana ranije jer sam imala gusti bijeli iscjedak kao i uvijek za vrijeme ovulacije. Brine me što me bole grudi od početka ovulacije a inače me nikada ne bole tokom plodnih dana, i nakon što je ovulac. završila imam bolne grudi kako mi se menzes priblizava sve jače i jače, ponekad bolove u ledima i napuhnut stomak. Menst. trebam dobiti 24.10 i što mi je čudno još uvijek imam taj gusti bijeli iscjedak i nakon ovulacije a inače nemam. Strah me i zanima me da li je moguće ostati trudan na prvi dan menstruacije? I jesu simptomi gore navedeni normalni tokom ovulacije i nakon nje? Hvala.

mariammmm

Pozdrav! Imam 19godina. Zadnju menstruaciju sam imala od 7.9-9.9, spolne odnose sam imala 19.9 i 7.10, oba puta s kondomom bez da je puknuo ili da se dogodilo nesto,ali je svršio dečko unutra. Inače su ciklusi od 28-35 dana, u zadnja dva mjeseca od 30 dana ciklus. mene zadnja 4,5 dana bole grudi, malo jajnici (danas najjače) i donji dio leđa, i učestalo mokrim. Imala sam problema sa cistama na jajnicima prije, nadam se i da se sada radi o tome jer se vise bojim trudnoće. Prije tjedan dana sam pocela ici na faks, novi ljudi i obaveze,mozda je i stres oko svega utjecao. Molim Vas za savjet, raditi test za trudnoću, pričekati menstruaciju ?????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tea prema opisanom mislim da neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mariam prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći. prije uzroci koje ste sama navela.

mariammmm

Zahvaljujem na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.