Moguca trudnoca

rafaello

Doktore, predzadnja mjesecnica mi je bila 10.5.a zasticeni spolni odnos s prekinutim snosajem 27.5. odnosno 18.dan ciklusa. Ciklusi mi traju 25 ili 26 dana. Sljedecu menstruaciju sam dobila 4.6. pa me zanima je li moguca bila trudnoca s obzirom da sam dobila mjesecnicu nakon odnosa, a sada mi kasni 2 dana.

Ne znam sta

Doktore meni kasni menstruacija skoro 10dana
Nisam imala odnos s momkom. Jessmo bili nagi I intimni 31.5, ali nije bilo odnosa. je li moguce da je trudnoca uzrok kasnjenja? Trebam li raditi test? Ejakulacija je bila dalje od mene, ali mozda predejakulat ako dodje u dodir sa rodnicom... zabrinuta sam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rafaelo ako ovaj ciklus niste bila spolno aktivna, onda se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam sta, ne treba test. Pričekajte još koji dan. Ako ne nastupiti javite se ginekologu za terapiju kojom će se izazvati menstruacija.

rafaello

Zaboravila sam reci da nemam nikakvih simptoma pms osim sto me grudi malo bole na dodir

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jeste li vi pročitali moj odgovor?