Mogucnost da ostanem trudna.

eyes_wild_open

Kolika je mogucnost da ostanem trudna ako pijem kontraceptivne tablete Logest? Ovo mi je treca kutija. Medjutim,nisam popila tabletu 8. dana vec 9. Da li je zastita smanjena zbog toga? Sinoc smo imali odnos i pukao nam je kondom tako da je sva sperma ostala u meni. Je l' mogu ostati trudna s obzirom na celu situaciju? Inace,veceras pijem 4. tabletu,a datum pocetka poslednjeg ciklusa je 07. 03. uvece.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ipak bih vas savjetovao postkoitalnu kontracepciju ako sam dobro razumio vaš način uzimanja pilula.