(ne)moguca trudnoca

malena189

Postovani,
Radi se o sljedecem problemu,jucer mi je bio dan ovulacije i potpuno sam zaboravila na to,znam da je jako neodgovorno od mene ali atmosfera je bila takva i dogodilo se jednostavno, inace uvijek pazim na to. Bila sam kod svog decka i prvo smo se samo mazili i ljubili,i to je dovelo do spolnog odnosa. Par minuta (najvise2-3 min) je bio nezasticeni odnos,znam da se u tom trenutku kod muskaraca luci sluz iz prostate u kojoj nema sperme ali sam se svejedno jako bojala i prekinuli smo spolni odnos i nakon toga je stavio kondom i nastavili smo jos cca 5 min. Nakon toga je svrsio u kondom i izvadio ga van.Nakon toga vise nismo imali spolne odnose. Nisam sve u detalje opisala ali nadam se kuzite u cemu je problem. Ja se jako bojim da nedaj Boze postoji mogucnost da ostanem trudna zato jer smo imali kratko nezasticen odnos. On inace jako dobro zna i pazi kada ce svrsiti i uvijek mi kaze par minuta ili vise prije. Imali smo u par navrata nezasticen odnos ali samo kad su mi bili neplodni dani i tako da nije svrsio u mene nego ga je izvadio par minuta prije tj. metodom prekinutog snosaja. Nikad se nije nista dogodilo i zato se bojim da se nebi nesto upravo sada dogodilo zbog moje nepaznje. Sigurna sam da ima veze ako mi je na dan ovulacije lucila se veca kolicina sluzi ali se nadam da od sluzi iz prostate ne moze se nista dogoditi ako nema sperme unutra jer se sigurno nije radilo o predejakulatu po mom mišljenju. Unaprijed Vam hvala na odgovoru,nadam se da se nemam oko cega brinuti sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji neće doći do trudnoće. Ne brkajte sluz i predejakulat.