nesigurnost

amra81290

Postovani doktore,
ovako... 26.11 mi je bila zadnja menga
ciklus cca 22-24 traje.
4.12 sam imala odnos sa jednim deckom, imao je kondom i imala sam plodne dane,
nakon odnosa izvadio je penis i makeo kondom, bio je citav kondom, mazio je se i nakon par minuta po grudima mi je ejakulirao.
nakon par sati imala sam odnos drugim deckom i to bez kondoma, nije svrsio u mene a posto su plodni dani mozda mu je pobjeglo, sada sam trudna 6 tj, a moje pitanje je da li je ovaj drugi moj decko otac jer je prvi imao kondom i ejakulrao nakon par min kad je makeo kondom? hvala lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne možemo znati jer ste imali vrlo brzo odnos jedan sa drugim sa dva različita partnera.
Sugeriram po djetetovu rođenju dokazivanje očinstva jer teoretiziranje nas neće dovesti možda do pravog rezultata.