Neugodan miris iz rodnice

LadyA

Postovanje,

U zadnje vrijeme primijetila sam neugodan miris iz rodnice. Nije u pitanju nehigijena jer se javlja neposredno poslije kupanja/pranja. Imam 19 godina, 'sigurnog' decka s kojim imam odnose i nikada nismo imali nikakvih problema. Na ljeto sam imala odnose s jednim drugim muskarcem bez zastite i mislim da sam od tada primijetila taj neugodan miris. Prosli mjesec imala sam i neki vid osipa dole, ne unutra. Citala sam da bi to mogla biti reakcija na kondome od lateksa koje smo tih dana koristili. Nestalo je nakon 5-6 dana uz blagi svrab ali neugodan miris je ostao. Nikada nisam isla ginekologu pa Vas molim da mi kazete da li sada ima potrebe za tim ili mi mozete predloziti neko drugo rjesenje?

Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probajte koristiti muligyn actigel i lokalno Linex ili Vivag ili Lactogyn vaginalete. Sve je u slobodnoj prodaji u apoteci.