Orgazam

AmyEmili

Poštovani molim Vas da mi pomognete..
Ima već tri i pol godine kako moji orgazmi više nisu ono što su bili.Kad se dogode toliko su slabi intezitetom da zapravo nisam sigurna da su se i dogodili.To me i plaši jer znam da se nešto događa s mojim tjelom ali i frustrira.48 mi je godina.Menstruacije su mi još uvijek dosta uredne.Već pet godina pijem beta blokatore za aritmiju.A prije 6 mjeseci mi je dijagnosticiran Hašimoto i pijem terapiju Eutyrox 50..S nadom da ćete mi odgovoriti srdačno Vam zahvaljujem

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da učinite analizu spolnih hormona. O njihovoj ravnoteži uvelike ovisi spolni život.