osetlive grudi

kate7

postovani treba da dobijem ovih dana i imam simptome vrlo bolne grudi na dodir kao u svaki mesec pre menstr.ali imala sam nezasticen odnos mada je decko svrsio van, pa pitam se dali bolne grudi mogu da bidu znak trudnoce ili ipak to nije tako bolno kao pre dobivanje menstruacije.kako da razlikujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je. Simptom je nespecifičan, dakle može biti naznačen u jednom i drugom slučaju.