Otvorena prst

Zlatkica28

Poštovani, molila bih Vase misljenje o nalazu. Prvorotkinja, cijela trudnoca otpocetka uredna. Sad sam u 35.tj trudnoce. Prije 10-ak dana doktorica me pregledala i ustanovila sljedece: KČS uredni, nema trudova, lab.nalazi uredni, portio 1/2 clanka, ck prohodan za 1 prst do ovoja i glavice koja se utiskuje u prednji forniks, da se odmaknuti, uterus normotonican.
Dobila sam utrogestan oralno 2x1 i preporuku strogo mirovanje.
LP

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mirujte i uzimajte propisanu terapiju. Za dva tjedna (s navršenih 37. tjedana) ući ćete u termin. Budući da u ctg zapisu nema trudova, nema razloga da bi krenulo otvaranje prije termina.