peting

simema

Dobar dan,
Citala sam razne gluposti na internetu i jako sam zabrinuta. Sa deckom sam se zaigrala i on je prvo dodirivao svoj penis na kome sad u ovoj zbrci se ni ne secam da li je bilo one predsemene tecnosti, ali mislim da je bilo medjutim to nije bila sperma vec ona provdna sluz kao ljuvacka. Ruka mu je bila suva i stavio ju je u moju vaginu na kratko, sekund jedan, ja sam nevina nisam ni sa kim spavala. Imala sam vec tri puta menstruaciju u normalnom razmaku rekla bih s tim da je ta druga po redu trajala desetak dana, prvih par dana samo malo, a posle je bilo normalnije ali se pojavila velika kolicina jako krupnih ugrusaka, zaista neverovatno krupni i bilo ih je mnogo. Prosla menstruacija je trajala cetiri dana i bila je vise manje normalna. Nista drugo cudno osim bolova u stomaku koji su se pojavili skoro, mada mozda i na psiholoskoj osnovi, slicni onima pri menstruaciji i van nje. Na ultra zvuku pre pola godine lekar je sumljao na endometriozu usled jako bolnih menstruacija koje su pocele pre pola godine ali sada vise nisu bas toliko bolne. Cekam da dobijem cetvrtu od tad od kad sumljam i sada mi je 25-ti dan, bojim se da bi mogla da se isto odlozi na psiholoskoj osnovi. Molim Vas pomozite mi i napisite mi odgovor mnogo mi je potreban jer ne mogu da funkcionisem.
Hvala puno unapred.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Educirajte se na medicinskim sajtovima .

lu.pe.ma.

Poštovani,
Vjerujem da ste odgovorili na već hrpetinu sličnih pitanja, ali boh Vas ljubazno zamolila da mi date odgovor na sljedeće.
Decko i ja smo radili ono sto se na eng. kaze fingering, a koliko vidim na hrv. peting. Dakle, ja sam rukom nadraživala njegov spolni organ, a on moj. Prije nego što je "svršio" je posegao rukom kako bi maknuo moju. Nedugo zatim je dirao moj klitoris. U slucaju da je na njegovim prsrima ostalo sperme, kakve su mogućnosti za trudnoću.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom naravno da neće doći do trudnoće ma kako god to zvali.

1234@

Hocu da pitam, pre 10 dana sam imala peting sa deckom , nije bilo ejakulacije ni penetracije , kad se uzbudi krene mu neka tekucina ustvari jedna kap , dali u tom kapi ima spermije? Gurnuo mi je prst u vagini ali nisam sigurna dali je imao od tog kapi na prstu, bio mi je 9 dan ciklusa inace mi traju 26 dana otpr, nakon 15 sata sam popila norlevo za svaki slucaj ali povracala nakon 40 tak minuta , i nakon 3 dana pocele su da me grudi bole , napravila sam bthcg iz krvi nakon 8-9 dana od petinga i izasao je 2.9 ml/u , dali je moguca trudnoca? Nismo imali ni odnos ni penetracije a nije imalo ni ejakulacije cak i daleko od ejakulacije, ima sanse da sam trudna?

1234@

Zaboravila sam da kazem imam 26 godina, i posljedni odnos sam imala 17.11. nakon toga je dosla menstruacija na 21.11, i nakon toga jedinstveni "odnos" t.e peting je bio ovo , kako je moguce da imam hcg 2.9 nisam ni uopce sigurna dali je moguce da je imalo trag te kapi na prstima (nije bilo ni ejakulacije i je bilo daleko od ejakulacije)moguce je da nije bilo uopce, izvinite sta sam dosadna
Ljep pozz

1234@

Napravila sam danas bt hcg i bila je 1.0 izvinite na dosadjivanje.pozz

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji šansa da se radi o trudnoći.

1234@

Ali dosla mi je mjesecnina 4 dana ranije i ovaj vtori dan vrlo je oskudna mislim da sutra necu ni imati jer je to neuspojava od pilula za dan poslje (zasto sam tada povracala nakon 40 minuta od uzimanje tablete)? Juce sam uradila test trudnoce senzitivan od 10 mlu i ispao je negativan, to je bilo tacno 2 nedelje od petinga, dali je test pouzdan ili da uradim jos jedan?

Ivo Balenović, dr. med.

Nema potrebe, niste trudni.

1234@

Hvala puno na brzim odgovoru. Pozz

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.