ph nalaz 2

anja

Poštovani dr.Djelmiš,

zahvaljujem na Vašem odgovoru.
Vezano za ureaplsmu pisala sam da je nalaz na ureplasmu bio negativan pa me zanima koje pretrage bi prije planiranja iduće trudnoće osim briseva po Vama morala još napraviti i što je mogao biti uzrok (svi brisevi bili negativni) i koliko po Vama treba proći vremena za planiranje iduće trudnoće-godinu dana, 6 mjeseci ili.....

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.
Srdačan pozdrav.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Anja,
preporučio bih tzv prekoncepcijsku obradu.
Javite mi se u Kliniku za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb

Anja

Zahvaljujem na Vašem odgovoru i svakako ću planirati dolazak k Vama.

Srdačan pozdrav