Pilule

ivanica0312

Poštovani,
Znam da ste vec sigurno imali sličnih pitanja i znam da svatko misli da je njegova situacija posebna ,no ipak vas molim da mi odgovorite.
Naime pijem yaz pilule vec godinama i uvijek je sve u najboljem redu , mjesečnice uredne. Inače me uvijek bole jajnici možda dan prije menstruacije tek toliko da se najavi da dolazi. Obično uz pilule koristim metodu prekinutog snošaja no ovaj put nije bilo tako.ono sto me brine ne znam da li sam to od straha zamislila ili ne ,bole me jajnici onako tupa bol i malo leđa i bijeli normalni iscjedak desetak dana prije menstruacije i to me plaši zbog trudnoće. Menstruacija mo treba doći 26.2 uvijek mi dolazi na treću pilulu pa me zanima da li postoji mogućnost trudnoće uz redovno pijenje tableta i da li postoji mogućnost da sam se samo prehladila pa me zato malo jajnici probadaju.tu sam pročitala svašta i da je moguće i da nije pa me zanima konkretno mišljenje o tome
Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa za trudnoćom.

Antonija185

Poštovani doktore,

pijem Yaz pilule već nekoliko godina, nikad problema sa pijenjem međutim večeras sam popila posljednju aktivnu tableticu iz blistera i nakon toga možda 15-ak min nakon je usljedio proljev. pročitala sam upute i piše da popijem odmah ili u roku od 24 sata novu pilulu iz idućeg blistera, ali ni sama ne znam što bi.. molim Vas savjet? (pijem ih uglavnom oko 20:30h navečer)

hvala

Antonija185

Ispričavanm se,

htjela sam napomenuti da se meni ponekad zna dogoditi da nakon slabije probave znam jednom samo ovako dobiti proljev jednom i to je to. Ne bude sama voda. ispričavam se

inka23

Poštovani,
zanima me je li istina da je teže dobiti mišičnu masu ako se koriste kontracepcijske pilule?

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Antonija ne treba dodatne pilule pošto je posljedna. Nastavite s placebom i dalje prema shemi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Inka nije točno.