Plik pun krvi

Maree955

Postovani doktore,

Pre 2,3 nedelje sam na samom rubu gde pocinju da rastu stidne dlake, ka ulazu u vaginu, napipala neku malu tackicu, kao bubuljicu, ja sam to iscedila, bila je puna krvi.. bila sam mirna do juce kad sam primetila na drugom mestu iscedila sam izaslo je nesto kao tvrdi gnoj i krv.. ali ona prvobitna nije iscedjena do kraja.. sta to moze biti, uplasila sam se da nije neka bolest? Mada smo i partner i ja zdravi

Hvala Vam unapred na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda je teško točno reći o čemu se radi, ali vjerojatno se radi o folikulitisu (upala korijena dlake). U liječenju se koriste antibiotske kreme. Savjetujem da posjetite liječnika..