plodni dani

MANGOO88

pozdrav molim Vas da mi pomognete,mentruacija mi obicno zakasni 5 do 8 dana od datuma kad sam trebala da dobije,sad sam trebala 19.07 a dobila sam 21.07 a ciklus mi traje 5 dana pa vas molim da mi kazete kad su plodni dani jer zelimo bebicu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Menstruacija vam ne kasni nego vam je normalno ciklus takav.
U principu od 10 dana do 20. Dana ciklusa bi bili plodni dani.