pojašnjenje nalaza

kate1973

Poštovani,pretragom na CT uređaju ustanovljeno je slijedeće:cerviks i uterussu voluminozni i inhomogene strukture s nekliko hipodenznih areala i nešto slobodne tekućine u Douglasovom prostoru-Drsni ovarij je voluminozniji od lijevog promjera 2,7cm.s obzirom da je pregled zbog uputne dijagnoze ulinjen po protokolu snimanja urotrakta područja adneksa se ne mogu u potpunosti izdiferencirti od priležećih crijevnih vijuga.savjetuje se učiniti ginekološki pregled kao i transvaginalni uzv.pošto sam upravo dobila menstrualni ciklus pa nemogu na navedeni pregled molim Vas na što bih upućivao ovakakv nalaz,da li imam razloga za zabrinutost i da li mogu ići na more i normalno se kupati?Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da možete na more i kupati se. Ne vidim ništa alarmantno na ct nalazu.

kate1973

Hvala lijepa!!!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.