ponovna menstruacija ili ?

norijada23

poštovani ,
dobila sam menstruaciju koja je trajala od 09.03.do 13.03.
međutim tjedan kasnije od 19.03. uočavam veći iscjedak i počinjem ponovno curiti što traje sve do danas ...u čemu je problem ..sve je bilo više manje uvijek u redu nisam imala nekakvih većih problema .. o čemu se radi ..trebam li ginekologu ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda ovulacijsko krvarenje, cista, upala, i drugi uzroci abnormalnog krvarenja.
Posjetite ginekologa.