Pregled kod ginekologa

Klaudija25

zanima me ako je cura maloljetna da li majka mora ici s njom kod ginekologa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mora.

sb34

Poštovanje, često imam problem s čudnim osjećajem u rodnici. Idem na pregled idući tjedan, pa me zanima me da li će se pri pregledu spekulumom vidjeti ukoliko postoji vidljivi problem, tj. da li se uz njega vidi cijelo područje rodnice?

Dejan Šakoronja, dr. med.

vidjet će se cijelo područje rodnice, svakako.