PRITISAK NA MJEHUR

mpavlakovic

Unatrag dva dana imam bolove u donje dijelu trbuha i muči me učestalo mokrenje - urinokultura uredna. Bolovi se javljaju kod hodanja tj. to je kao neki pritisak na mjehur.
Moram li posjetiti ginekologa.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Morate.

enic77

Poštovani

Imam jedan problem! Prije oko 2 tj.pocelo me peči prilikom mokrenja,pila sam uvin caj,ali nista mi nije pomoglo ,u meduvremenu poceo me i boljeti desni bubreg.Vadila sam urin i imala jaku upalu mokracnog kanala.Zatim sam otisla kod doktora i dobila Zinnat tablete koje sam morala piti 10 dana no mene i dalje peče. Radila sam i urinokulturu no sterilna je,bila na ultrazvuku ,vadila krv sve u redu.Doktorica mi je rekla da moram otici ginekologu,kako mi on moze pomoci ? Hvala unaprijed-

Dejan Šakoronja, dr. med.

Potrebna će biti terapija u obliku vaginaleta i kreme. Svakako se javite ginekologu