problemi sa menopauzom

ljiljana

Spoštovanjem

Imam velike probleme u menopauzi.imam53 god. i več dvije godine nemam menzesa.U drugom mjesecu sam jako krvarila i morala sam iči na kiretažu,gdje su uzeti svi uzorci za analizu i svi su u redu.
Kosa mi se prorjedila,ali sam je donekle sanirala,ali največi mi je problem
što se sada ne ne debljam jednako,čini mi se da mi se mišiči ruku su se spustili,imama sada i više kg ali gornji dio tjela kao da mi smanjio a sada više debljam u nogama i bedrima.Kičma mi se iskrivila,tačno sada izgledam kad vidim slike žena koje su u menopauzi.Ja bih Vas molila da mi date kakav savjet šta bi bilo najbolje da uzimam za valove vručina,uzimala sa refermin ali mi puno ne pomaže i da mi odgovorite dali može doči do promjena na tjelu.

s poštovanjem

Ljiljana

Cybermed Info

Poštovana,

Molimo Vas da pitanje postavite u okviru foruma Menopauza.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,

Cybermed Info