Qlaira

xxxNinaxxx

Poštovani, završila sam 3. kutijom Qlaire. Super ju podnosim, čak mi se lice konačno očistilo od akni. Krvarenje je na 1. kutiji došlo normalno, a na 2. i 3. kutiji na 20. odnosno 18. tableti, na kraju kutije ništa, dakle u neskladu je s tabletama, no taj ciklus je bio 26 dana. Moja dr. ih želi promijeniti zbog toga, ali meni to zapravo i nije problem, jer sam stvarno prezadovoljna njima. Stoga me zanima, što vi mislite da li je to problem i da li bi se uskoro moglo izregulirati?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne bih ij mjenjao za sada. Dajte vremena i to će se popraviti.

sb34

Pozdrav doktore, na kraju 5. kutije Qlaira imam samo svijetlo smeđi oskudni iscjedak, koji je samo u jednom trenutku bio taman i gust. To bi trebalo biti u redu uz pilule?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je. Ne obazirite se.