Ranica

Mateja123

Dobar dan neznam da li je ovo tema za vas ali neznam di da ju postavim ali ovako...odnos sa deckom nisam imala dva tjedna ali on je prije 5 dana sa unutarnje strane kozice koja prekriva penis dobio malu kao ranicu crvenu...posto je bolestan pije antibiotik ali mu se pogorsala ta ranica slabo zacjeljuje i oteceno mu je znaci ne boli ga uopce osim dok urinira onda ga pece ta ranica...ja sam danas bila kod ginekologice i samnom je sve u redu ali neznam koji razlog njemu...ne sara uokolo pa da je neka spolna bolest ali svejedno je zabrinut a na pregled moze tek u ponedjeljak...bila bih vam zahvala barem na nekom konkretnom odg i ispricavam se ako to nije tema za vas

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu što ste naveli pretpostavljam da se radi o gljivicama. Nije ništa opasno, ali treba uraditi pregled.

Mateja123

Hvala vam puno na odgovoru...ugl jos mu ne prolazi ali ide malo na bolje a koliko bi odprilike mogle trajat gljivice do tjedan dva najvise ili duze?

Ivo Balenović, dr. med.

Uz terapiju dva do tri dana, najdulje tjedan dana.

Mateja123

Ahaa ok onda...ugl on u pon ide na pregled pa ce vidjet...sad mu je kao vec bolje jedino ga jos pece ta ranica i svrbi ga i ljusti mu se...dali to tako treba bit ili ne?

Ivo Balenović, dr. med.

To su simptomi gljivične upale, ali bez pregleda ne mogu biti siguran.

Mateja123

Prosla mu ranica od terapije sa canesten kremom koju je dobio nema vise ni peckanja ni nista...osim sto mu je sada tvrda kozica tu gdje je bila ta ranica

Ivo Balenović, dr. med.

To su bile gljivice.