skraćeni ciklus

ružica

Zbog menstruacije koja se pojavila nakon 18 dana , ginekolog me uputio na kontrolu hormona ( 3 dan od početka ciklusa).
Hormonalni profil; FSH 16,8, LH 4,4, E2 93 pmol/l
Liječnik mi je propisao Cyclo Proginovu tablete kroz 3 mj.
Zanima me s obzirom na nuspojave kod uzimanja hormona ( even. debljanje, mučnine, i dr.), da li da započnem s ovom terapijom i da li je za očekivati da se ciklus nakon terapije regulirati? (imam 40 god.)
zahvaljujem na odgovoru

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Ružice,
Liječenje Cyclo Proginovom će regulirati Vaše menstruacijske cikluse.