strah

sammyjupiter

lp ja i muz imali smo nezasticen odnos nakon pretsnaka menstruacije dan dva ... On je svrsio pazimo se al eto ocito ne dovoljno ...Nismo spemni za jos jednu bebu jer imamo sina od nepune 2 godine strah me...Da li postoji mogucnost trudnoce :/ redovne mens... nekad 3-4 dana prije nekad kasnije ...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Teško je reći s obzirom na manje oscilacije ciklusa. Trebali bi biti još uvijek neplodni dani.