tablete

dolores

Poštovani,

Zanima me Vaše mišljenje da li je opasno uzimati istovremeno dabroston i bromergon kao što mi je propisao moj liječnik? Dabroston zato jer mi je vrijednost progesterona na 22.dan ciklusa 13.5, a bromergon zato jer mi je vrijednost prolaktina 37, imam 38 godina i nisam rađala (prije 4 godina sam imala resekciju oba jajnika radi endometrioze). Hvala na Vašem odgovoru.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Dolores,
Poslušajte savjet Vašeg liječnika i nastavite s preporučenom terapijom.