Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Trudnoća


Autor Poruka

maja187

12.11.2012. 22:35

Poštovani,
htjela sam vas zamoliti za pomoć....ovako....imala sam menstruaciju oko 3.10. prošlog mjeseca,suprug i ja planiramo bebu...do dana današnjeg (12.11.) još nisam dobila,nadam se trudnoći i planiram do kraja tjedna posjetiti ginekologa...ali ono što mi predstavlja ogroman strah i problem je to da unazad 2 dana imam nekakv roza iscjedak...ali nekako prozirno roza gotovo neprimjetno....molim vas pomozite mi,ne znam što da mislim strah me od najgorega sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

13.11.2012. 15:55

Poštovana, za početak napravite test na trudnoću svakako.

lutkica87

13.11.2012. 20:45

pozdrav,ja i M radimo na bebici happy
posljednja menstruacija bila mi je 16. 10., nakon nje sam imala nezaštićene odnose u plodnom razdoblju..
sada imam simptome pms-a.. zanima me jeli moguća trudnoća? imam redovite menstruacije,rodila sam prije 5 godina i trudnoća je bila uredna
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

13.11.2012. 22:40

Poštovana ako su to simptomi pms onda se ne radi o trudnoći.
No neki put su simptomi pms a slični nespecifičnim ranim znacima trudnoće. Pričekajte još koji dan.