Trudnoća

maja187

Poštovani,
htjela sam vas zamoliti za pomoć....ovako....imala sam menstruaciju oko 3.10. prošlog mjeseca,suprug i ja planiramo bebu...do dana današnjeg (12.11.) još nisam dobila,nadam se trudnoći i planiram do kraja tjedna posjetiti ginekologa...ali ono što mi predstavlja ogroman strah i problem je to da unazad 2 dana imam nekakv roza iscjedak...ali nekako prozirno roza gotovo neprimjetno....molim vas pomozite mi,ne znam što da mislim strah me od najgorega sad

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, za početak napravite test na trudnoću svakako.

lutkica87

pozdrav,ja i M radimo na bebici happy
posljednja menstruacija bila mi je 16. 10., nakon nje sam imala nezaštićene odnose u plodnom razdoblju..
sada imam simptome pms-a.. zanima me jeli moguća trudnoća? imam redovite menstruacije,rodila sam prije 5 godina i trudnoća je bila uredna
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana ako su to simptomi pms onda se ne radi o trudnoći.
No neki put su simptomi pms a slični nespecifičnim ranim znacima trudnoće. Pričekajte još koji dan.